לקטלוג המוצרים
התקשרו עכשיו: 072-338-0154

חולצות לספורטאיםשירותי הדפסה על חולצות לספורטאים

רן ספורט מספקת שירותי הדפסה על חולצות דרייפיט לקבוצות וליחידים, חברות גדולות וספורטאים מכל התחומים. החברה מבצעת הדפסות מכל הסוגים על גבי חולצות דרייפיט, וכל זאת במחירים אטרקטיביים ביותר ובאיכות וברמה בדיוק כמו חולצות ספורטאים ממותגות אשר נמכרות בחנויות הספורט במאות שקלים.
 

חולצות לספורטאים - הזהרו מחיקויים!

בשנים האחרונות נוצר ביקוש רב של חולצות ספורטאים מיוחדות אשר מנדפות את הזיערה (דרייפיט).
חולצות ספורטאים יוצרו בתחילה על ידי חברות ממותגות בתחום הספורט ונמכרות במחירים גבוהים.
 
לאחרונה החלו לייבא מוצר דמוי חולצות דרייפיט באיכות ירודה ובמחירים נמוכים עקב הביקוש ההולך וגובר לחולצות ספורטאים.  חולצות ספורטאים אלה נסרגות בטכניקה ובחוט פוליאסטר דומה ומטעה, אבל שונה לחלוטין מאלה של חולצות לספורטאים מקוריות. למראית עין המוצר דמוי דרייפיט ונראה זהה למוצר המקורי אך לאחר לבישה באימון הראשון מתברר שהחולצות אינן נושמת ואינן מנדפות הזיעה כמו חולצת ספורטאים מקורית.
 
להזמנת חולצות Dri-Fit לספורטאים באמצעות מערכת האתר - לחצו כאן

 

חולצות לספורטאים לכל כיס

חברת רן ספורט בראשות רני זילברמן מתמחה בתחום הטקסטיל, מייבאת ומייצרת בגדי ספורט מאז 1985.
לאור הביקוש העולה וגובר של חולצות ספורטאים באיכות טובה במחיר לכל כיס,  החליט רני, מנכ"ל החברה, ללמוד היטב את תהליך הייצור של חולצות דרייפיט. רני ביקר מספר רב של פעמים במפעלי ייצור הבדים והתפירה בסין המתמחים בייצור חולצות דרייפיט לספורטאים ולמד את סוד הבד והדרישות לייצור חולצות ספורטאים ורמת הגימור של המוצר. לאחר שהביא אתו מספר דוגמאות של חולצות לספורטאים ונתן אותם לספורטאים ומאמנים, הגיע למסקנות וייצר את המוצרים בהתאם לבקשתם.

מה זה Dri-FIT?

חולצות עשויות אריג מיקרופייבר 100% פוליאסטר דק עטוף כותנת Dri-FIT.  בתכנון חדיש בשילוב טכנולוגיית Dri-FIT  המאפשרת התנדפות הזיעה אל מחוץ לחולצה, מינימום הרגשה ודביקות של הבד ומינימום משקל תוך מקסימום קלילות וגמישות!

יתרונות החולצות

חולצות לספורטאים שומרות על חום גוף נמוך וקבוע לאורך האימון ובכך מאפשרות ללובש חולצות לספורטאים לחוות אימון אפקטיבי ובריא יותר. חולצות לספורטאים אלה מעניקות חוויה ספורטיבית מהנה יותר, בריאה יותר ונטולת זיעה. כמו כן חולצות דרייפיט מספקות הגנה מפני קרני השמש UV PROTECTION.
 

חולצות דרייפיט מותאמות לגוף

חולצות דרייפיט שיוצרו על ידי רן ספורט במפעלים המתמחים בייצור חולצות לספורטאים, נתפרו בהתאם לקווי מתאר הגוף ותוך כדי הקפדה על תפרים שטוחים וחלקים מיוחדים בשביל חולצות לספורטאים ומונעים חיכוחים מיותרים בזמן הפעילות הספורטיבית, ומשפרים את הרגשת המתאמן.